سرور HP ProLiant

سرور اچ پی DL360 Gen10

سرور اچ پی DL360 Gen10

سرور اچ پی DL360 Gen10

سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 Hero HPE ProLiant DL360 Gen10 سرور سمت چپ HPE ProLiant DL360 Gen10 مرکز سرور روبروی HPE ProLiant DL360 Gen10 مرکز سرور روبرو HPE ProLiant DL360

آیا مرکز داده شما به یک سرور متراکم ایمن و کارآمد نیاز دارد که بتوانید با اطمینان از مجازی سازی ، پایگاه داده یا محاسبات با کارایی بالا استفاده کنید؟ سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 امنیت ، قابلیت چابکی و انعطاف پذیری را بدون سازش ارائه می دهد. این پردازنده Intel® Xeon® مقیاس پذیر را با حداکثر 71٪ افزایش عملکرد و 27٪ افزایش در هسته 1 ، همراه با 2666 MT / s HPE DDR4 SmartMemory از حداکثر 3.0 TB2 با افزایش عملکرد تا 66٪ 3 پشتیبانی می کند. HPE ProLiant DL360 Gen10 با عملکردی افزایشی که 12 NVDIMM و 10 NVMe به همراه دارد ، به معنای تجارت است. با خودکار کردن وظایف اساسی مدیریت چرخه عمر سرور با HPE OneView و HPE iLO 5. با استفاده از HPE OneView و HPE iLO 5. با استفاده از HPE OneView و HPE iLO را به راحتی و با سهولت مستقر و به روز کنید.

طراحی خلاقانه با انعطاف پذیری بیشتر برای مخلوط کردن و همخوانی انبار در یک شاسی و ظرفیت پشتیبانی از بارهای کاری پویا.
HPE InfoSight ابزاری برای تجزیه و تحلیل مبتنی بر ابر فراهم می کند که پیش بینی می شود و از بروز مشکلات قبل از تأثیرگذاری روی شغل شما جلوگیری می کند.
با استفاده از ویژگی های امنیتی داخلی مانند Silicon Root of Trust ، اعتبار سنجی Runtime Firmware و بازیابی امن ، از محافظت ، شناسایی و حذف آنها استفاده کنید.
از پردازنده Intel® Xeon® مقیاس پذیر با حداکثر 28 هسته و سرعت حافظه حداکثر 2666 MT / s پشتیبانی می کند.
امکانات
عملکرد پیشرو در صنعت با محاسبات متنوع
سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 از فناوری استاندارد صنعتی پشتیبانی می کند که از پردازنده مقیاس پذیر Intel Xeon Scalable با حداکثر 28 هسته ، 12G SAS و 3.0 TB 2666 MT / s HPE DDR4 SmartMemory پشتیبانی می کند.

با پشتیبانی از حداکثر 12 NVDIMM در هر شاسی و ظرفیت 2 برابر HPE NVDIMM های نسل اول ، HPE ProLiant DL360 Gen10 سرور تا 192 گیگابایت در هر سیستم ارائه می کند.

با تنظیمات درایو قابل انعطاف با حداکثر 10 SFF و چهار درایو LFF به همراه گزینه ای برای پشتیبانی از 10 SSD SVV PCIe با عملکرد ، ظرفیت و قابلیت اطمینان برای تحقق بخشیدن به بخشهای مختلف مشتری و نیازهای بار کاری در اقتصاد مناسب ، به ظرفیت بیشتری برسید.

HPE Persistent Memory ، اولین DIMM غیر فرار جهان (HPV ProLiant5) بهینه سازی شده در HPE ProLiant5 ، تا 20 برابر کاهش در زمان راه اندازی مجدد پایگاه داده را حفظ می کند و حداکثر زمان را حفظ می کند.

طراحی خلاقانه برای انعطاف پذیری و انتخاب
صفحه نمایش شاسی پیشرفته 10 SFF NVMe امکان مخلوط کردن و مطابقت SAS / SATA و NVMe را در همان شاسی به همراه 8 + 2 SFF و 4 شاسی LFF فراهم می کند که از گزینه های ذخیره سازی جدید uFF و M.2 پشتیبانی می کند.

4x 1GbE جاسازی شده همراه با سازگار با HPE FlexLOM یا PCIe 1GbE ، 10GbE یا 25GbE قابلیت انعطاف پذیری پهنای باند و پارچه شبکه را فراهم می کند تا بتوانید با تغییر نیازهای تجاری سازگار شوید و رشد کنید.

قابلیت توسعه بی نظیر در یک طراحی قفسه متراکم 1U با حداکثر سه شیار PCIe 3.0 بسته بندی شده است.

نوآوری های امنیتی
HPE iLO 5 امن ترین سرورهای استاندارد صنعت جهان را با فناوری HPE Silicon Root of Trust محافظت می کند تا از سرورهای شما در برابر حملات محافظت کند ، نفوذهای احتمالی را کشف کرده و سیستم عامل اصلی سرور شما را با اطمینان بازیابی کند.

میلیون ها خط کد سیستم عامل قبل از بوت شدن سیستم عامل سرور و با تأیید Runtime Firmware اجرا می شود ،

توسط HPE iLO Advanced Premium Security Edition فعال شده ، سیستم عامل سرور هر 24 ساعت یک بار بررسی می شود تا اعتبار و اعتبار سیستم عامل اساسی را بررسی کند.

بازیابی ایمن به سیستم عامل سرور اجازه می دهد تا پس از تشخیص کد به خطر بیافتد ، به آخرین تنظیمات خوب یا کارخانه شناخته شده برگردد.

برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به سرور گزینه های امنیتی امنیتی اضافی وجود دارد (TPM) برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به سرور و ایمن سازی مصنوعات مورد استفاده برای تأیید اعتبار سیستم عامل های سرور ، در حالی که کیت تشخیص Intrusion Detect هنگام حذف هود سرور ، وارد سیستم می شود.

خدمات و استقرار پیشرو در صنعت
سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 با مجموعه ای کامل از خدمات ارائه شده توسط HPE Pointnext ، اطمینان خاطر ، کاهش ریسک و کمک به مشتریان در تحقق چابکی و ثبات را ارائه می دهد.

خدمات HPE Pointnext مراحل سفر IT را ساده می کند. متخصصان خدمات مشاوره و تحول ، چالش های مشتری را درک می کنند و یک راه حل پیشرفته طراحی می کنند. خدمات حرفه ای استقرار سریع راه حل ها را امکان پذیر می کند و خدمات عملیاتی پشتیبانی مداوم را ارائه می دهند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *