سرور HP ProLiant, محصولات products

سرور اچ پی HP ProLiant DL380 Gen9

سرور اچ پی HP ProLiant DL380 Gen9

سرور اچ پی HP ProLiant DL380 Gen9 دریک نگاه :

سرور اچ‌پی HPE ProLiant DL380 Gen 9 سرور پرچمدار اچ‌پی است که مهمترین ویژگی‌های آن عبارتند از:

ویژگی‌های مدیریتی بسیار، طراحی ارتقاپذیر، تعداد زیاد هسته‌های پردازنده، ویژگی افزودن استوریج و امنیت بالا. سرور پرولیانت DL380، همواره پرفروش‌ترین سرور اچ‌پی بوده است

که به دلیل تنوع بی‌نظیر در آن است. در ادامه به صورت تخصصی این سرور را بررسی خواهیم کرد.

HPE DL380 Gen 9، سرور پرچمدار اچ‌ پی

سرور HPE ProLiant DL380 Gen 9 سرور پرچمدار اچ‌پی است که مهمترین ویژگی‌های آن عبارتند از:

ویژگی‌های مدیریتی بسیار، طراحی ارتقاپذیر، تعداد زیاد هسته‌های پردازنده، ویژگی افزودن هارد و امنیت بالا. سرور پرولیانت DL380، همواره پرفروش‌ترین سرور اچ‌پی بوده است که به دلیل تنوع بی‌نظیر در آن است.

سرور DL380 Gen 9، یکی از متنوع‌ترین سرورهای رک‌مونت روی زمین است.

طبق این طراحی، وقتی کسب‌وکار شما رشد کند، نیاز به تجهیزات بیشتری خواهید داشت، در این هنگام تنها با ارتقای این سرور، می‌توانید نیازهای تجاری خود را تامین کنید. پس هر کس با هر قدرت خرید، می‌تواند آن را تهیه کند.

ویژگی جدید هارد و ویژگی‌های مدیریت از راه دور، در آن بسیار قابل توجه است و در عین حال مصرف انرژی در آن کم است. سرور پرولیانت HPE DL380، همواره پرفروش‌ترین سرور اچ‌پی بوده است که به دلیل تنوع بی‌نظیر در آن است.

این سرور یکی از سرور های Rachmount شرکا اچ پی میباشد . این سرور در صورت قرار گرفتن درون رک دو یونیت از رک را اشغال خواهد کرد . دارای دو اسلات برای قرار دادن CPU است .

این CPU ها را میتوان از سری پردازنده های Intel® Xeon® E5-2600 v3 product family; Intel® Xeon® E5-2600 v4 product family انتخاب کرد .

در صورت انتخاب کردن از این پردازنده ها به ازای هر پردازنده تعداد ۴ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ و یا ۲۲ در اختیار این سرور قرار خواهد گرفت . این سرور دارای ۶ عدد Expansion slots است که از این اسلات ها میتوان برای قرار دادن Expansion cart ها بر روی این سرور قرار داد .

دارای ۲۴ اسلات مموری میباشد . و این مموری ها را میتوان از DDR4 SmartMemory انتخاب کرد . در صورت نیاز به حداکثر توان این سرور میتوانیم حداکثر میتوان ۳TB بر روی این سرور قرار داد.

این سرور این قابلیت را داراست که تعداد ۴ یا ۱۲ عدد هارد LFF و یا ۸ ، ۱۰ ، ۱۶ و یا ۱۸ عدد هارد SFF را در خود در bay های جلویی خود و یا ۲ هارد SFF و یا ۳ عدد هارد LFF را در bay های پشتی خود در بر بگیرد .

این سرور از هارد های NVMe هم پشتیبانی میکند . این سرور متناسب مدل خود میتواند یک کارت شبکه ی ۳۳۱i Ethernet Adapter که دارای ۴ پورت با سرعت ۱Gb را دارا باشد .

همچنین در مورد استوریچ کنترلر های این سرور میتواند یکی از استوریج کنترلر های Dynamic Smart Array B140i یا Smart Array P440ar و یا Smart Array P840 را دارا باشد .

همچنین شرکت اچ پی برای اسان تر شدن مدریت این سرور یک پورت ILO بر روی این سرور قرار داده است .

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *