سرور HP ProLiant

رم در سرور های hp

cpu در سرور های hp

رم در سرور های hp

رم های مورد استفاده در سرور های hp

زمانیکه قصد خرید سرور را داشته باشید آیتم های مختلفی است که باید در مورد آنها اعلام نظر کنید و بسته به نیاز حال و آینده خود سفارش کار بدهید. یکی از این موارد که می بایست در خرید سرور های اچ پی به آن دقت کنید رم دستگاه است. معمولا در زمان تولید سرور بطور پیش فرض همه قطعات در سرور گنجانده مشوند و این و استفاده کننده است که

آن را بنا به تشخیص خود تعداد و سطح و ظرفیت را اعلام می کند. اما در هر حال سرور در داخل جاکلن های خالی نسبتا زیادی برای رم دارد. در حال حاضر برای سرورهای در حد متوسط به بالا از رم 16 استفاده می شود که بنا به محدودیت بازار معمولا از دو رم 8 استفاده می کردد..

رم های 8 یا 16 در بازار فعلی هم خواهان زیادی دارد و هم عرضه کننده زیاد. البته در بازار جنس های اصلی و فیک هم جولان می دهند به عنوان مثلا اگر از لحاظ قیمتی توضیح بدهم می توانم به قیمت دویست هزار تومانی رم های فیک اشاره کنم که همین رم در حالت اصلی بودن نزدیک به پانصد هزار تومان قیمت دارد. تنها و راه و مهمترین و مطمئن ترین راه خرید از جای معتبر و به شرط می باشد..
البته تعهد اخلاقی فروشنده هم می تواند کمک خوبی برای این موضوع باشد. ما ادعا می کنیم عمل می کنیم و تعهد می دهیم بنا براین پشتوانه به جرات اعلام می داریم جنسی که عرضخ می کنم اصل خواهد بود..

نحوه تماس با ما

02177451026

09353437749

آدرس تلگرام :

https://telegram.me/hpasim

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *